Kalite Politikası

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

Yenilikçiliği: Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktır. Sürekli gelişen anlayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete değer katarız.

Güvenilirliği: Toplumsal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetleri ile güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir firma olmaktır.

Sinerjisi: Bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin kılan, hızlı ve etkin karar almak için çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın birlikte oluşturduğu sinerji ve bilgi birikim gücü ile ortak karar alınması ve uygulanmasıdır.

Farkındalığı: Müşterilerimizin fiyat/ performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalığı oluşturmak, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayarak, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirmektir.