Gizlilik ve Güvenlik

Dilara Mobilya, site kullanıcılarının www.dilarahome.com. sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler: ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresinden oluşmaktadır.

Dilara Mobilya, kullanıcılarının kişisel bilgilerini müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak maksadıyla kullanabilecektir.

Dilara Mobilya, kullanıcılarının kişisel bilgilerini özel ve gizli tutmayı, üçüncü bir kişinin öğrenmesini engellemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

Dilara Mobilya’nın gerekli güvenlik önlemlerini almasına rağmen, www.dilarahome.com sitesine ve sisteme yapılan hacking vb saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi, üçüncü kişilerin eline geçmesi durumlarında, Dilara Mobilya’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Dilara Mobilya, site kullanıcılarının bilgilerini, Cookie kullanarak elde edebilir. Ancak kullanıcılar dilediklerinde Cookie dosyasını engelleyebilecek şekilde tarayıcılarında gerekli ayarlamaları yapabilirler.

İşlem ve satın alma güvenliği ,internet sitesinde yaptığınız işlemler SSL sertifikaları ile şifrelenir 2. ve 3. şahılar tarafından görülemez.

Kredi Kartı ile yaptığınız işlemler 3D secure sistemleri aracılığı ile size onaylatılır.

Dilara Mobilya, burada yayınlanan Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman www.dilarahome.com isimli sitesinde yayınlamak şartıyla tek taraflı olarak değiştirebilir.

Dilara Mobilya’nın değişiklik yaptığı yeni Gizlilik Politikası hükümleri, www.dilarahome.com isimli sitesinde yayına verildiği tarihte yürürlülüğe girer.